Blog

بهترین سواحل سیشل

by سفر به سیشل in جولای 31, 2018

سیشل جزیره ای زیبا است و سواحل بکر و زیبایی دارد که گردشگری در آن بسیار مفرح است. بهترین سواحل سیشل را در این صفحه برای شما به اشتراک می گذاریم . هر ساحلی که در سیشل میبینید جزء زمین‌های عمومی آن جا به شمار می‌رود. شما می توانید در تمام این سواحل گردش کنید و از امنیت کامل برخوردار باشید. جزایر سیشل بسیار زیبا، دنج و آرام بخش است. این یک قانون است که سواحل سیشل جز املاک عمومی هستند. البته با این وجود باز هم برخی سواحل را می‌بینید که جمعیت زیادی در آن تردد نمی کند. این امتدادهای شنی خیره‌کننده و سواحل مرجانی با طبیعت دیدنی هر کسی را برای اکتشاف و ماجراجویی فرا می‌ خوانند. شما می توانید در سایت سیشل اطلاعات خوبی را در مورد سفر به سیشل به دست بیاورید.

 

آنس ژورژت

آنس ژورژت (Anse Georgette) در زمین‌های هتل لموریا (Lemuria) پنهان شده است. هتل اجازه می‌دهد که جدای از مهمانانش تعداد محدودی افراد عادی هم وارد ساحلش شوند. اما باید برای این کار از قبل تماس بگیرید. علاوه بر این می‌توانید از مون پلزیر (Mont Plaisir) هم کمی کوهپیمایی کرده و به ساحل برسید. . این مسیر خیلی تابلوی راهنما ندارد پس کمک گرفتن از یک راهنمای محلی فکر بدی نخواهد بود. نکته بی‌همتایی که در رابطه با آنس ژورژت وجود دارد. ، آن است که هیچ مرجان و صخره‌ای در آن دیده نمی‌شود و تنها شن خالص زیر پایتان خواهد بود. همین امر باعث رنگ خیره کننده آب شده است.

 آنس انتاندانس

آنس انتاندانس بکرترین ساحل ماهه (Mahé) به شمار رفته و با یک کیلومتر طولی که دارد جاذبه‌های زیادی را در خود جای داده است. آنس انتاندانس (Anse Intendance) در بین موج سواران محبوبیت قابل توجهی داشته و به خاطر همین موج‌ها آن جا برای شنا جای مناسبی نیست. به ویژه در بین‌ ماه‌های ژوئن تا سپتامبر باید از شنا در اینجا جدا پرهیز کنید. تفریحگاه بنیان تری (The Banyan Tree Resort) هم در این جزیره قرار داشته و هر روز پرچم امنیت را بر اساس درجه خطر شنا کردن مشخص می‌کند. کافه‌ای دنج هم در ساحل وجود دارد که تا غروب خورشید می‌توانید از آن نوشیدنی تهیه کنید. در آنس انتاندانس بین ماه‌های اکتبر تا فوریه شاهد لاک پشت‌ هایی خواهید بود که برای تخمگذاری به ساحل آمده‌اند و منظره ای شگفت انگیز را رقم زده اند.

 

بهترین سواحل سیشل

بهترین سواحل سیشل

آنس سورس درژان

آنس سورس دَرژان نام ساحلی است که در میان بهترین سواحل جهان دیده می‌شود و نمی‌توان به هیچ عنوان در زیبایی آن شک کرد. این ساحل در قسمت غربی جزیره واقع شده و در زمین‌های لونیون استات (L’Union Estate) قرار دارد. اگر دوست دارید یک عکس کلاسیک از سواحل سیشل داشته باشید اینجا جای مناسبی به شمار می‌رود. صخره‌های صورتی معروف، تنالیته‌های آبی دریا و شن‌های نرم سفید همگی از ویژگی‌های منحصر به فرد این ساحل هستند. البته چند نکته منفی هم در رابطه با اینجا وجود دارد. اول از همه اینکه خیلی برای شنا کردن مناسب نیست زیرا آب بسیار کم عمق بوده و همچنین به خاطر وجود صخره ‌ها نمی‌توانید خیلی برای پیاده روی روی آن حساب کنید. با توجه به اینکه لونیون استات ساعت ۵ می‌بندد متاسفانه نخواهید توانست غروب شگفت انگیز خورشید را هم در اینجا تماشا کنید.

آنس سور

دوچرخه سواری از شهرک اصلی لا پاس (La Passe) تا آنس سِوِر (Anse Sévère) خیلی کار دشواری نخواهد بود اما باید خودتان را برای شیب تپه آماده کنید. با توجه به اینکه بیشتر مردم به سمت غرب جزیره می‌روند این ساحل اغلب ساکت و آرام است. پیشنهاد می‌کنیم اوایل عصر به اینجا بروید تا از دیدن یک غروب شگفت‌انگیز لذت ببرید.

آنس لازیو

در شمال غرب جزیره واقع شده و حقیقتاً یک ساحل ویژه است. اگرچه اینجا در بین گردشگران محبوبیت بیشتری دارد اما هرگز بیش از حد شلوغ نمی‌شود. اگر به دنبال تنهایی و آرامش هستید باید صبح زود به اینجا سر بزنید. شنا کردن در آنس لازیو اغلب بسیار ایمن است اما باید توجه داشته باشید که موج‌ها حتی در روزهای به ظاهر آرام هم می‌توانند قوی باشند. برای کسانی که به دنبال ریلکس کردن روی شن‌ها هستند استراحت زیر سایه درختان تاکاماکا را پیشنهاد می‌کنیم که در امتداد ۵۰۰ متری ساحل دیده می‌شوند. رانندگی تا این ساحل کار دشواری نیست زیرا تابلوهای راهنما مسیر را به شما نشان داده و یک پارکینگ هم وجود دارد. اتوبوس‌ها هم می‌توانند تا حد زیادی شما را همراهی کنند اما در راه برگشت باید دامنه یک تپه را خودتان پیاده طی کنید.

 

آنس ماژور

با یک کوهپیمایی از میان پارک ملی مورن سیشلوا (Morne Seychellois) می‌توانید به آنس ماژور (Anse Major) برسید. با توجه به اینکه تنها راه جایگزین برای رسیدن به ساحل جزیره به وسیله قایق است، شمامی توانید خود را در این نقطه پنهان و زیبا تنها بیابید و از تنهایی سرشار از آرامش خود لذت ببرید. هم چنین می‌توانید از یک پیک‌ نیک عالی در این فضای خصوصی لذت ببرید و خود را غرق در زیبایی اطراف کنید. به غیر  از چند ساختمان متروکه قدیمی چیز دیگری از مدرنیته در آن جا وجود ندارد  و برای رسیدن به آن باید مسیری بیش از یک ساعت را طی کنید. هر چند می‌توانید در زیر آب‌های نیلگون جزیره به شنا هم بپردازید و از آب تنی در آب های گرم و دل چسب آن جا لذت ببرید.

 

 

شما میتوانید سوالات خود را از کارشناسان ما در سایت سیشل بپرسید.

Leave a Reply