Blog

مراحل گرفتن ویزای سیشل برای ایرانیان

by سفر به سیشل in آوریل 25, 2018

مراحل گرفتن ویزای سیشل برای ایرانیان را در سایت سیشل بخوانید و همچنین شما میتوانید اطلاعات خوبی درمورد اقامت در سیشل به دست بیاورید.

نه تنها ایران بلکه شهروندان هیچ کشوری برای ورود به سیشل نیاز به ویزا ندارند و میتوانند به مدت یک ماه در این کشور بینظیر بدون دریافت ویزا اقامت داشته باشند و از جاذبه های گردشگری سیشل لذت ببرند. سیشل در ایران سفارت ندارد و نزدیکترین سفارت سیشل به ایران در ابوظبی امارات قرار دارد.سیشل تنها کشور آفریقایی بدون ویزا برای ایرانیان است که با وجود جزیره های سرسبز و آب و هوای استوایی مقصد خوبی برای دوستداران طبیعت میباشد.
به محض ورود به سیشل با داشتن بلیط خروج و مدارک رزرو هتل و پول کافی یک مجوز اقامت یک ماهه دریافت میکنید که بعدا میتوانید مجوز اقامت خودرا تا 90 روز تمدید کنید.

کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان

طبق لیستی که در سال 2016 صادر شد، مسافران ایرانی میتوانند بدون نیاز به ویزا تنها به 13 کشور دنیا سفر کنند. 27 کشور نیز صادر کننده ویزا در مرز برای ایرانیان است. صدور ویزا در مرز بدین معنیست که مسافران در مرز یا فرودگاه کشور مرکز طبق قانون مبلغی پرداخت میکنند و ویزای خود را دریافت میکنندکه دریافت این نوع ویزا 100% است و امکان ریجکتی وجود ندارد.
لیست کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان: 1. کردستان عراق 2.مالزی (مدت اقامت 14 روز ) 3. ترکیه: ( مدت اقامت 90 روز ) 4. دومینیکا: ( مدت اقامت 21 روز ) 5. اکوادرو: (مدت اقامت 90 روز ) 6. گویان ( مدت اقامت  30 روز ) 7. هائیتی ( مدت اقامت  90 روز ) 8. نیکاراگوئه ( مدت اقامت 90  روز ) 10. ونزوئلا ( مدت اقامت 15  روز ) 11.نیووی ( مدت اقامت 30  روز ) 12. ایالات فدرال میکرونزی ( مدت اقامت  30 روز ) 13. سیشل ( مدت اقامت 90  روز )

مراحل گرفتن ویزای سیشل برای ایرانیان

مراحل گرفتن ویزای سیشل برای ایرانیان

یک نکته برای سفر به کشورهای بدون ویزا

زمانیکه برای ورود به یک کشور نیاز به ویزا ندارید به این معنی است که مسافران فقط برای حضور در آن کشور احتیاج به ویزا ندارند. گاهی ممکن است برای سفر به یک کشور بدون ویزا نیاز به یک یا حتی چند ویزا داشته باشید. مثلا برای پرواز به بعضی از کشورها باید از چند کشور بگذرید ودر آنها توقف کنید که این مقوله ملزم به داشتن ویزای آن کشور میباشد و بدون داشتن ویزای این کشورها، سفر غیرممکن است. بنابراین همیشه باید از قبل درمورد سفر به کشور مقصدتان تحقیق کنید زیرا که همیشه سفربه کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان بی دردسر نیست.

شما میتوانید سوالات خود را از کارشناسان سایت سیشل بپرسید

Leave a Reply