Blog

جاذبه های گردشگری سیشل

by سفر به سیشل in آوریل 30, 2018

جاذبه های گردشگری سیشل را در سایت سیشل بخوانید و اطلاعات خوبی در کامل ترین راهنمای سفر به سیشل به دست آورید.

سیشل یکی از بی نقص ترین و خیره کننده ترین جزایر گرمسیری است. صخره های مرجانی ، سواحل زیبای سنگی، درختان تنومند و کمیاب، انواع گونه های جانوری و جنگل های زیبا تنها برخی از جاذبه های این جزیره زیباست. سیشل در شرق کنیا و در نزدیک استوا است که یکی از غنی ترین مناطق ماهیگیری در جهان است . لذت سفر به سیشل و جاذبه های گردشگری در این جزایر بسیار زیاد است، به طوری که همه گردشگران دوست دارند این تجربه را تکرار کنند.

جزیزه مرجانی الدبرا

جزیره مرجانی الدبرا زیستگاه لاک پشتهای غول پیکر است. این جزیره با مساحتی  بیش از 20 مایل بزرگترین جزیره مرجانی دنیاست. تالاب بزرگی در نوک غربی این جزیزه وجود دارد که خانه ی دیو سفره ماهی ها، کوسه های ببری و هزاران پرنده ی دریایی است.

جزیره لادیگ کوهنوردی

کوه های این جزیره که بلندترین  نقطه ی جزیره لادیگ هستند مناظر زیبایی از جزیره و اطراف آن را به شما نشان میدهند. گردشگرانی که  دوستدار کوهنوردی هستند در این کوهنوردی و جزیره گردی باید با تجهیزات کامل و گروه توریستی بروید.

ذخیره گاه طبیعی والی د مای

ذخیره گاه طبیعی والی د مای یک پارک جنگلی است که میراث جهانی یونسکو میباشد. در این پارک جنگلی یک نوع نارگیل غول پیکر وجود دارد به نام نارگیل دریایی. این نوع نارگیل فقط در دو نقطه دنیا رشد میکنند که این ذخیره گاه یکی از این دو مکان است. همچنین در این پارک جنگلی نوعی درختچه ی همیشه سبز با برگ هایی شبیه به برگ های اناناس به نام پاندانوس و نوعی نخل لاتانیا که برگ هایی پنجه ای و بزرگ و انواع گونه های گیاهی را داراست.

جزیره پرنده

جزیره پرنده در ماه می تا اکتبرشاهد یک میلیون و پانصد هزار پرنده است. شما میتوانید از جزیره ماهه با یک پرواز 30 دقیقه ای به این جزیره زیبا بیایید و شاهد گونه های مختلف پرندگان و لانه های بکر و زیبایشان باشید . در این جزیره بینظیر میتوانید لاک پشت های غول پیکری که در آنجا اقامت دارند را ببینید و از سواحل آن که به ماهیگیری مشهور است دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری سیشل

جاذبه های گردشگری سیشل

جزیره Silhouette

جزیره کوهستانی Silhouette  در30 کیلومتری ساحل غربی ماهه در پارک دریایی واقع شده است که تنوع زیستی زیادی دارد. این جزیره سومین جزیره ی گرانیتی بزرگ است که دارای زمینهای ناهموار است. این پارک دریایی بیش از 2000 گونه جانوری مثل پرندگان، لاک پشتها و اسکینک ها را دارد که از آنها محافظت میکند.

جزیره کریئوس

جزیره کریئوس به عنوان زمین تیره شناخته شده است و محل پرورش و زندگی لاک پشتهای غول پیکر است. این لاکئ پشتها در ساحل های شنی جزیره آزادانه زندگی میکنند. جزیره کریئوس تنها منطقه پراسلین است که در آن کاکائو به طور طبیعی رشد میکند. بیشتر این جزیره از درختان توکاماکا و کاسوارینا پوشیده شده است.

خلیج آنسه لازیو

خلیج آنسه لازیو دارای زیباترین سواحل جزیره است که پوشیده از ماسه های نرم و اب های کریستالی و شفاف است. این خلیج در شمال جزیره پراسلین  قرار دارد. ساحل خلیج آنسه لازیو توسط صخره های مرجانی محافظت شده است و منطقه ای عالی برای شنا کردن به حساب می آید. در سرتاسر ساحل درختانی به نام تاکاماکا وجود دارد که محل خوبی برای استراحت بازدیدکنندگان است.

جزیره La Digue

چهارمین جزیره بزرگ در این جزایر جزیره La Digue است که دارای زیباترین جاده های ماسه ای است . این جزیره پناهگاهی برای دوستداران طبیعت است. اگر شما به غواصی و صخره نوردی علاقه مند هستید میتوانید در این جزیره به آن بپردازید و از این ورزشها لذت ببرید. از دیگر دیدنیهای جزیره La Digue خانه های مستعمرات فرانسوی در اطراف جنگلها و مناطق ساحلی است.

جزیره Baie Lazare

بعد از ورود کاوشگر فرانسوی در قرن 18 به جزیره Baie Lazare، این جزیره کشف و شناخته شد.یکی از جاذبه های گردشگری این منطقه کلیسای Baie Lazare است که چشم اندازی پارانومیک از این جزیره را به شما ارائه میدهد. در سواحل این جزیره استراحتگاه های لوکسی وجود دارد.

مورن پارک ملی سیشل

پارک ملی مروین سیشلویا بزرگ ترین پارک ملی در سیشل است که در ماهه قرار دارد و بیش از 20% از این منزقه را پوشش میدهد. ازجمله مناظر دیدنی آن رشته کوهیست که در مرزهای سرسبز این پارک واقع شده  که بالاترین نقطه آن مورن سیشل است با ارتفاع 905 متر که مشرف به ویکتوریاست. پیاده روی به سمت غرب پارک ، مسافرین را به پارک های دریایی میرساند .

 

شما میتوانید سوالات خود را از کارشناسان ما در سایت سیشل بپرسید.

Leave a Reply