Blog

کامل ترین راهنمای سفر به سیشل

by سفر به سیشل in آوریل 15, 2018

کامل ترین راهنمای سفر به سیشل و اطلاعات کامل درباره سفر به سیشل که بهتر است بدانید را از سایت سیشل بخوانید.

سیشل کجاست؟

جمهوری سیشل کشوری است جزیره ای، که در اقیانوس هند قرار دارد. سیشل در ساحل شرقی قاره آفریقاست و پایتخت آن ویکتوریا است . جزایر سیشل به دلیل زیبایی های بینظیرش به  بهشت آفریقا معروف هستند. سیشل از مجمع الجزایری شامل 115 جزیره تشکیل شده و حدود 87 هزار نفر جمعیت دارد که یکی از کم جمعیت ترین کشورها در افریقا میباشد. یک سوم از جزایر سیشل مسکونی هستند و 90% جمعیت این کشور در ماهه که جزیره اصلی سیشل میباشد زندگی میکنند.زبان  مردم سیشل انگلیسی ، فرانسوی و کرول است.همچنین شما میتوانید لذت سفربه سیشل و جاذبه های گردشگری آن را نیر در سایت ما بخوانید.

هزینه سفر به سیشل

اقتصاد کشور سیشل به صنعت گردشگری بسیار وابسته است که حدود یک سوم نیروی کار در این بخش اشتغال دارد. منبع اصلی درامد مردم سیشل توریسم و صدور انواع ماهی و برگ چای و گیاهان معطر است.
در جزایر اصلی سیشل  هتل هایی با هزینه 725 شروع و تا 2300 روپیه برای هرشب وجود دارد. معمولا افراد به صورت گروهی به این جزایر سفر میکنند و در نتیجه هزینه ها بین افراد گروه تقسیم میشود.

کامل ترین راهنمای سفر به سیشل

کامل ترین راهنمای سفر به سیشل

بهترین زمان برای سفر به سیشل

مجمع الجزایر سیشل یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری برای کسانیست که میخواهند از شلوغی و هیاهوی شهر دور شوند و در محیطی طبیعی و بکر از مناظر شگفت انگیز لذت ببرند. سیشل با اسمان همیشه افتابی و اب های کریستالی و مناظر ساحلی بینظیر و اقامتگاه های روستایی در دل اقیانوس ارامشی رویایی به شما میدهد.برخی از جزایر سیشل مرجانی و برخی از آن گرانیتی هستند. شما میتوانید با دیدن عکسهای برتر2017 از سواحل رویایی سیشل لذت ببرید. جزایری که میتوانید برای محل اسکان خود انتخاب کنید ماهه، پراسلین و لادیگ هستند.
سیشل در تمام مدت سال توریسم میپذیرد اما ماه های ژوین، جولای و آگوست ماه های خشک و خنک هستند.ماه های نوامبر تا آوریل ماه هایی گرمتر و بارانی هستند. میانگین دمای این جزایر بین 75 تا 88 درجه فارنهایت است. می و اکتبر خارج از فصل پر مسافر است و قیمت ها و پیشنهادهای مناسب تری ارایه میدهند.

تفریحات سیشل

1.دیدن گیاهان کم نظیر و حیوانات بسیار زیبا
2.استفاده از تفریحات ابی
3.گشت و گذار در جزایر

همچنین اگر سوالی دارید میتوانید در همین صفحه از کارشناسان سایت سیشل بپرسید.

Leave a Reply