Blog

اقامت در سیشل چه شرایطی دارد و به چه صورت است؟

by سفر به سیشل in آوریل 22, 2018

اقامت در سیشل چه شرایطی دارد و به چه صورت است ؟ ما در این صفحه با انواع شرایط اقامت در سیشل آشنا میشویم. همچنین شما میتوانید کامل ترین راهنمای سفر به سیشل را در سایت سیشل بخوانید.

 

ثبت شرکت در سیشل

ثبت شرکت در سیشل یکی از راههای اخذ اقامت سیشل است. ثبت شرکت در سیشل در ارتباط با تامین سرمایه، سهام، سهامداران و سرپرستان، انعطاف پذیر می باشد. ثبت شرکت در سیشل مزایایی دارد ازجمله دفتر مجازی، امکان ارسال بسته و نامه های پستی از دفتر شرکت به ایران، دریافت مکالمات تلفنی از شماره دفتر شرکت در ایران، خدمات مدیر صوری برای حفظ کردن هویت مدیر حقیقی، خدمات سهامدار صوری برای حفظ هویت سهامدار حقیقی، افتتاح حساب بانکی شرکتی در اروپا دارای امکان دریافت و ارسال حوالجات ارزی و افتتاح حساب بانکی شخصی دارای کارتهای اعتباری مستر و ویزا متصل به حساب.
مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در سیشل: نام شرکت به زبان انگلیسی، کپی پاسپورت تمامی سهامداران، کپی پاسپورت مدیر عامل

کشور سیشل در ارائه خدمات Offshore سابقه طولانی ندارد. اما ب دلیل موقعیت جغرافیایی و ساختار اقتصادی این کشور ، کشوری موفق در زمینه ثبت شرکت است و به دلیل مدیریت خوب و آینده نگری در 15 سال گذشته موفق به جذب بازرگانان بسیاری شده است .
دو نوع اسم شرکت وجود دارد به نام های Offshore وIBC که تفاوتی باهم ندارند و صرفا در کشورهای مختلف این شرکتها به اسم های مختلف شناخته میشود.
کشورهایی مانند سیشل قانون های راحتی برای ثبت شرکت دارند زیرا به دلیل کوچک و کم جمعیت بودنشان حتی درآمدهای کم مانند هزینه سالیانه این شرکت ها برای انها درامد مهمی محسوب میشود و مهمتر اینکه از این طریق برای اتباع خود اشتغال ایجاد میکنند.
در سیشل نیازی به اجاره دفتر کار نیست و کافیست شرکت یک آدرس ثبت شده به نام یک شرکت و یک نماینده مجاز ثبت شرکت در سیشل داشته باشد.

اقامت در سیشل چه شرایطی دارد و به چه صورت است؟

اقامت در سیشل چه شرایطی دارد و به چه صورت است؟

 

همچنین شما میتوانید سوالات خود را از کارشناسان سایت سیشل بپرسید

Leave a Reply